Aktywność przez cały rok

Rafting na Dunajcu - Spływ pontonami na rzece Dunajec to wspaniała rozrywka dla osób, które chcą spróbować swoich sił na rzece górskiej, lub możliwość aktywnego wypoczynku z zastrzykiem adrenaliny. Uczestnicy wyposażeni są w kapok, kask i pagaj. Sprawność pokonywania przeszkód wodnych zależy od współpracy i komunikacji całego zespołu. Dlatego rafting jest możliwością sprawdzenia swoich pracowników w niecodziennych sytuacjach, jak też koordynacji poczynań i współdziałania członków całej załogi. Spływ odbywa się na odcinku Sromowce - Szczawnica. Przeznaczony jest zarówno dla zaawansowanych jak i początkujących uczestników. Takiej przejażdżki nigdy się nie zapomina. Mogą w niej uczestniczyć także dzieci.

Paintball - Gra często rozgrywana jest według wcześniej ustalonego scenariusza, co powoduje dreszczyk emocji oraz skok adrenaliny. Jest to w pełni realistyczna symulacja działań wojennych, strzelnicy i młodzieńczych zabaw w "wojnę". Jednocześnie można rozegrać na żywo swoje ulubione gry komputerowe, czy sceny z filmów. Na naszym terenie istnieje możliwość wykorzystania różnych warunków ukształtowania terenu. Począwszy od
płaskiego miejsca, gdzie umieszczone są przeszkody z beczek i opon, które wykorzystujemy jako pole speedball'owe, poprzez lasek, który nie będąc okazałym jest jednak na tyle gęsty, aby móc przeprowadzić tam grę, skończywszy na budynkach gdzie zabawa przypomina grę komputerową.

Wspinaczka jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się sportów ekstremalnych. Proponujemy Państwu wspinaczkę jako kontakt z naturą i sposób na odwiedzenie wielu pięknych miejsc, jak również jako sport, który pozwoli zachować dobrą kondycję fizyczną. Niewielkie rozmiary gór, gęsta sieć szlaków i schronisk ułatwiają w wielu miejscach wspinaczkę. Wykwalifikowana kadra, używająca bogatej gamy wyposażenia nauczy i pomoże wspiąć się na szczyt.